Šuolis su Parašiutu

2017 rugsėjo 09 - spalio 01 d.

“..ir Tu suprasi kodėl paukščiai čiulba, o parašiutininkai šypsosi!”

Šuolis tandemu yra besąlygiškai saugiausias būdas patirti šuolių parašiutu malonumą pirmąjį kartą. Po trumpo apmokymo, galėsite pajusti nepakartojamą laisvojo kritimo pojūtį šokant kartu su instruktoriumi, besigėrint nuostabiu Lietuvos kraštovaizdžiu kai palengva artėsite link žemės. Šuolis tandemu tai pat yra ir greičiausias bei lengviausias būdas pajusti laisvuoju kritimu išvystomą 200 kilometrų per valandą greitį, tuo tarpu būnant saugiai prisegtam ir prižiūrimam itin patyrusių šuolių instruktorių.

Ir žinoma siekiant padėti Jums šį nepakartojamą momentą išgyventi vėl ir vėl, kiekviena minutė neliks neįamžinta su GoPro kamera nemokamai! Siekiant veiksmo filmų verto video šuolio metu galima papildomai užsisakyti operatoriaus paslaugas! Ir kas žino, galbūt atrasite savo gyvenimo aistrą!

Apačioje būsite pasitikti su diplomu, ir galėsite išdidžiai tarti jog dabar Jūs žinote, kodėl paukščiai čiulba, o parašiutininkai VISADOS šypsosi!

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra dabar užsiregistravusiu kiekvieną dieną
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.09.09 Daugiau nei 8
2017.09.24 Daugiau nei 8
2017.10.01 Daugiau nei 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija

Nori dalyvauti?

Maršrutas:Vilnius/Kaunas - Oro uostas už Vilniaus m. - Vilnius/Kaunas
Data:2017m. Rugsėjo mėn. 9 d.
2017m. Rugsėjo mėn. 24 d.
2017m. Spalio mėn. 1 d.
Kaina:140 EUR
Kas įskaičiuota į kelionės kainą:Transportas iki šuolio oro uosto ir kelionė atgal į namus; Instruktorius prieš šuolį; Visos reikiamos priemonės; Filmavimas su GoPro; Lėktuvas, pats šuolis su parašiutu ir aišku - Nepamirštami įspūdžiai!

Aš noriu dalyvauti!

*Privaloma
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Niekada nepateikite slaptažodžių per „Google“ formas.