Šuolis su Parašiutu

Vyko: 2017 rugsėjo 09 - spalio 08 d.

“..ir Tu suprasi kodėl paukščiai čiulba, o parašiutininkai šypsosi!”

Šuolis tandemu yra besąlygiškai saugiausias būdas patirti šuolių parašiutu malonumą pirmąjį kartą. Po trumpo apmokymo, galėsite pajusti nepakartojamą laisvojo kritimo pojūtį šokant kartu su instruktoriumi, besigėrint nuostabiu Lietuvos kraštovaizdžiu palengva artėdami link žemės. Šuolis tandemu tai pat yra ir greičiausias bei lengviausias būdas pajusti laisvuoju kritimu išvystomą 200 kilometrų per valandą greitį, tuo tarpu būnant saugiai prisegtam ir prižiūrimam itin patyrusių šuolių instruktorių.

Ir žinoma siekiant padėti Jums šį nepakartojamą momentą išgyventi vėl ir vėl, kiekviena minutė neliks neįamžinta su GoPro kamera nemokamai! Siekiant veiksmo filmų verto video, šuolio metu galima papildomai užsisakyti operatoriaus paslaugas! Ir kas žino, galbūt atrasite savo gyvenimo aistrą!

Apačioje būsite pasitikti su diplomu, ir galėsite išdidžiai tarti jog dabar Jūs žinote, kodėl paukščiai čiulba, o parašiutininkai VISADOS šypsosi!

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.09.09 Perkelta į Rugsėjo mėn. 24d.
2017.09.24 PILNAI UŽIMTAS
2017.10.01 PILNAI UŽIMTAS
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija