Šaudymas iš legendinių kovinių ginklų

Vyko: 2017 rugsėjo 03 - spalio 07 d.

Legendiniai koviniai ginklai ir šiuolaikinis taikliojo šaulio (snaiperio) šautuvas. Parako kvapas ir profesionalūs patarimai – viskas, ko reikia ekstremaliai pramogai. Pratyboms vadovaus patyręs šaulys, todėl sužinosite ne tik būtiniausias saugumo taisykles, bet ir taiklumo subtilybes. Šaudysime atviroje lauko šaudykloje Kauno rajone. Labiausiai įsijautę į adrenalino kupiną pramogą, laiką šaudykloje galės pratęsti nusipirkdami papildomų šovinių.

Ginklai naudojami šio renginio metu:
>> Kovinis 9mm pistoletas „Makarov“ (1953 m.) – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 0,5 € / vnt.);
>> Pusiau automatinis 7,62 mm AK-47 “Kalašnikov” – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);
>> Pusiau automatinis snaiperio ginklo SVD Draguvov komercinės versijos Tigr. – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 2 € / vnt.);
>> Desertui ir palyginimui – 10 šūvių iš galingo, .308 kalibro, šiuolaikinio taikliojo šaulio (snaiperio) ginklo Tikka T3 compact tactical rifle. (papildomi šoviniai 2 € / vnt.)

Daugiau apie naudojamus ginklus:

Makarov
Makarovo pistoletas arba PM rusiškas pusiau automatinis pistoletas. Ginklas beveik identiškai nukopijuotas nuo vokiško Walter PP pasižymi paprastumu ir patikimumu. Projektui vadovavo Nikolajus Makarovas, todėl jo garbei pavadintas ginklas. Nuo 1951 iki 1991 metų PM pistoletas buvo standartinis kariuomenės ir milicijos ginklas. 2003 metais Makarovo pistoletas formaliai buvo pakeistas nauju ginklu, tačiau jis vis dar naudojamas ne tik pačios Rusijos kariuomenėje. Tai yra vienas labiausiai paplitusių ginklų pasaulyje.

AK-47
AK-47 – šturmo šautuvas sukurtas 1947 m. Tarybų Sąjungoje. Ginklas šaltojo karo metu buvo naudojamas Varšuvos pakto narių bei su jomis glaudžiai politiniais ryšiais susijusių valstybių kariuomenėse ir iki šių laikų išlieka vienas populiariausių ginklų visame pasaulyje.

SVD
1963 metų modelio pusiau automatinis šautuvas sukurtas ir pagamintas buvusioje Sovietų sąjungoje. Jam skirti dideli, 7,62 x 54 mm šoviniai. Nors Dragunov SVD vadinasi snaiperių šautuvu, tačiau iš tiesų tai nėra tikroji jo paskirtis. Pagal oficialius duomenis, efektyvaus šūvio atstumas yra 800m, tačiau realiai, su standartine optika, reikia įgūdžių norint pataikyti į už 500 m esantį žmogaus silueto taikinį.
Tikroji jo turėtojo paskirtis buvo puolančių būrių palaikymas.  Po nedidelių pakeitimų, nuo 1964 metų, Dragunov SVD tapo standartiniu palaikymo ginklu kelių valstybių ginkluotėje. Taip pat keliose Varšuvos pakto šalyse. Rusijos kariuomenės ir spec. pajėgų Omon naudojamas iki šiol.

Tikka T3
Suomių ginklų gamybos kompanija SAKO tiekianti taikliojo šaulio ginklą TRG M10 daugelio NATO valstybių kariams. Šiais šautuvais apginkluota ir Lietuvos kariuomenė. Koncernas gamina ir civilines karinių ginklų versijas. Viena iš jų yra Tikka T3 Tactical bei lengvesnė versija trumpesniu vamzdžiu Tikka T3 Compact Tactical Rifle. Kaip ir karinis analogas šie ginklai turi 10 šovinių dėtuves, optikos tvirtinimo bėgelius ir vamzdžio gale esantį sriegį skirtą tvirtinti kompensatorius, ugnies ar garso slopintuvus.

Kelionė bus organizuojama, jei susirinks bent 8 dalyviai.

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti originalią dujokaukę už specialią kainą skirtą tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei vieną dujokaukę, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusiu su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.09.03 5
2017.10.07 Daugiau nei 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija