Nuotykis šaudant su legendiniais ginklais

Vyko: 2018 vasario 17 - gegužės 06 d.

Legendiniai pistoletai, pompinis lygiavamzdis šautuvas ir amžinasis AK47. Parako kvapas ir profesionalūs patarimai – viskas, ko reikia ekstremaliai pramogai. Pratyboms vadovaus patyręs šaulys, todėl sužinosite ne tik būtiniausias saugumo taisykles, bet ir taiklumo subtilybes. Šaudysime uždaros patalpos šaudykloje Kaune. Labiausiai įsijautę į adrenalino kupiną pramogą, laiką šaudykloje galės pratęsti nusipirkdami papildomų šovinių.

Ginklai naudojami šio renginio metu:
>> Kovinis 9mm pistoletas „Makarov“ (1953 m.) – 8 šūviai (papildomi šoviniai – 0,5 € / vnt.);
>> Pusiau automatinis 7,62 mm AK-47 “Kalašnikov” – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);
>> Pompinis lygiavamzdis šautuvas „Winchester“   – 5 šūviai (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);
>> Desertui ir palyginimui, modernus 9mm pistoletas „Glock“– 10 šūvių  (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.)

Daugiau apie naudojamus ginklus:

Makarov
Makarovo pistoletas arba PM rusiškas pusiau automatinis pistoletas. Ginklas beveik identiškai nukopijuotas nuo vokiško Walter PP pasižymi paprastumu ir patikimumu. Projektui vadovavo Nikolajus Makarovas, todėl jo garbei pavadintas ginklas. Nuo 1951 iki 1991 metų PM pistoletas buvo standartinis kariuomenės ir milicijos ginklas. 2003 metais Makarovo pistoletas formaliai buvo pakeistas nauju ginklu, tačiau jis vis dar naudojamas ne tik pačios Rusijos kariuomenėje. Tai yra vienas labiausiai paplitusių ginklų pasaulyje.

AK-47
AK-47 – šturmo šautuvas sukurtas 1947 m. Tarybų Sąjungoje. Ginklas šaltojo karo metu buvo naudojamas Varšuvos pakto narių bei su jomis glaudžiai politiniais ryšiais susijusių valstybių kariuomenėse ir iki šių laikų išlieka vienas populiariausių ginklų visame pasaulyje.

Winchester
Legendinis Winchester sukurtas JAV dar 1897 metais. Per pastarąjį šimtmetį buvo nė kartą atnaujintas ir patobulintas, tačiau klasinis „pompos“ užtaisymas taip ir nepakito. Norint pajusti 12 kalibro šovinių jėga, išbandyti efektingą „pompos“ principo užtaisymą – nėra nieko geriau nei Winchester lygiavamzdis šautuvas!

Glock
Pistoletas pasirodęs dar 1983 metais, Austrijoje.  Konstrukcijoje naudojami smūgiams ir atmosferos poveikiams atsparūs polimerai. Visi Glock pistoletai turi dvigubo veikimo sistemą, jų vamzdžiai heksagonaliniai. Dėl konstrukcijos ypatumų: patikimumo (praktiškai neužsikerta, šaudo po vandeniu), mažo svorio (smūgiams atsparūs polimerai), galios ir kompaktiškumo (talpumas, taiklumas, svoris ir dydis), bei patogumo (jokių aštresnių išorės detalių, saugiklio, gaiduko, nekliūna už rūbų ir t. t.) ginklas buvo pamėgtas tiek jėgos struktūrų, tiek civilių. Todėl kodėl ne laikas išbandyti šį „amžiną“ ginklą?

Kelionė bus organizuojama, jei susirinks bent 8 dalyviai.

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti originalią dujokaukę už specialią kainą skirtą tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei vieną dujokaukę, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusiu su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2018.02.17 IŠPARDUOTA
2018.04.07 IŠPARDUOTA
2018.05.06 4
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija