Projektai

MilitaryTours.lt

Let’s Talk

Projektas Let’s Talk siekia sukurti kultūriškai turtingesnį Kauną, miestą kuriame užsieniečiai ir vietiniai gyventojai turės artimesnį ryšį. Šie kalbų mainai organizuojami tam, kad gyventojai galėtų patobulinti norimos kalbos įgūdžius ir taip pat šie mainai gali būti įrankis kuriant didesnį tolerantiškumą skirtingų kultūrų atžvilgiu, užmezgant artimesnius socialinius ryšius tarp miesto gyventojų.

„Iniciatyvos Kaunui“ projektai

2016 metai Jaunimo Laisvalaikio Tinklui žymėjo pirmuosius žingsnius pateikiant ir įgyvendinant projektines paraiškas. Labai simboliška, kad šis nuostabus etapas organizacijoje prasidėjo nuo projektų skirtu Kauno mieste įsteigtų organizacijų iniciatyvų įgyvendinimui – „Iniciatyvos Kaunui“!

Erasmus+ projektas „Business BootCamp“

Išmanioji kaimynė Estija – įvairovių šalis, kuri garsėja turtinga istorija, gražia gamta bei versliais žmonėmis. Siūlome išskirtinę galimybę (vasarą!) Liepos 17 – 23 dienomis išvykti į „Business BootCamp“ projektą Parnu miestelyje, dar vadinamame „Estijos vasaros sostine“. Praleisk vasarą turiningai, smagiai ir informatyviai! Praplėsk akiratį, patobulink anglų kalbos žinias ir įgyk vertingos patirties tarptautiniame jaunimo mokymų projekte. Tavęs laukia daugybė grupinių, kūrybinių veiklų, o geras laikas tiesiog garantuotas.

Keliaukime į “SummerBurst Baltic”!

Vasara jau ne už kalnų, o tu dar neturi planų, kaip su ją pradėti? 🙂 Ne problema, nes šiemet vasara Lietuvoje prasideda su trenksmu- didžiausiu muzikos festivaliu Baltijos šalyse – “SummerBurst Baltic”! Ir kviečiame prisijungti prie Jaunimo Laisvalaikio Tinklo komandos!