Renginiai

Projektas „Business BootCamp“

2017 liepos 17d.
Parnu, Estija

Išmanioji kaimynė Estija – įvairovių šalis, kuri garsėja turtinga istorija, gražia gamta bei versliais žmonėmis. Siūlome išskirtinę galimybę (vasarą!) Liepos 17 – 23 dienomis išvykti į „Business BootCamp“ projektą Parnu miestelyje, dar vadinamame „Estijos vasaros sostine“. Praleisk vasarą turiningai, smagiai ir informatyviai! Praplėsk akiratį, patobulink anglų kalbos žinias ir įgyk vertingos patirties tarptautiniame jaunimo mokymų projekte. Tavęs laukia daugybė grupinių, kūrybinių veiklų, o geras laikas tiesiog garantuotas.

Šuolis su Parašiutu

2016 spalio 8d.
147 EUR / 162 EUR
Prienai

Patirk nepatirtą – šuolį parašiutu iš lėktuvo! Jums siūlome pirmą ir nepakartojamą šansą išmėginti šuolius su parašiutu.

Šuolis su virve

2016 rugsėjo 25d.
36 EUR
Trijų mergelių tiltas, Kaunas

Jei kada nors teko matyti Youtube video, kuriuose bebaimiai šokinėja nuo aukštų pastatų stogų, turėjo kilti klausimas, koks yra tas šuolio jausmas. Siekiant atsakyti į visus klausimus, dabar kviečiame visus išbandyti ir pajausti tikrąjį šuolį su virve!

Keliaukime į “SummerBurst Baltic”!

2016 birželio 11d.
50 EUR
Vilnius

Vasara jau ne už kalnų, o tu dar neturi planų, kaip su ją pradėti? 🙂 Ne problema, nes šiemet vasara Lietuvoje prasideda su trenksmu- didžiausiu muzikos festivaliu Baltijos šalyse – “SummerBurst Baltic”! Ir kviečiame prisijungti prie Jaunimo Laisvalaikio Tinklo komandos!