„Iniciatyvos Kaunui“ projektai

2016 metai Jaunimo Laisvalaikio Tinklui žymi pirmuosius žingsnius pateikiant ir įgyvendinant projektines paraiškas. Labai simboliška, kad šis nuostabus etapas organizacijoje prasideda nuo projektų skirtu Kauno mieste įsteigtų organizacijų iniciatyvų įgyvendinimui – „Iniciatyvos Kaunui“!

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas 2016m. įgyvendins net 2 projektus:

1. „Jaunimo laisvalaikio tinklo, jo narių veiklos efektyvumo didinimo ir naujų iniciatyvų įgyvendinimo programa“
2. „Atrask įvairiaspalvį ir nepažintą pasaulį“

Pirmasis projektas skirtas supažindinti plačiąją visuomene su mūsų organizacija, kad pamatytumėte kas iš tikro yra Jaunimo Laisvalaikio Tinklas, bei pakviesti prie mūsų prisijungti 🙂 Projekto metu vykdysime įvairias mūsų organizacijos viešinimo kompanijas, toliau kviesime prisijungti prie mūsų komandos ir galiausiai organizuosime mokymus. Organizuojamų susitikimų/mokymų metu kiekvienas organizacijos narys įgys žinias, kuriomis galės vykdyti įvairiausias užduotis, inicijuoti naujus projektus bei turiningai praleisti savo laisvalaikį.

Antrasis projektas skirtas skatinti tarpkultūriškumo sąvokos sklaidą tarp įvairių vietinės bendruomenės atstovų. Projekto metu organizuosime atvirus susitikimus/mokymus, kurių metu supažindinsime kas yra tupkultūriškumas, kaip tai yra aktualu šių dienų visuomenėje ir kaip reikėtų priimti įvairių pasaulio šalių atstovus gyvenančius tarp mūsų. Renginių metu bus organizuojami mokymai, kuriuos praves įvairus specialistai, specializuojantis tarpkultūrinėje integracijoje, ir Jaunimo Laisvalaikio Tinklo nariai, kurie pasidalins savo sukaupta patirti dirbant su įvairių tautybių atstovais. Didžiausias projekto tikslas – paskatinti visuomene geriau suprasti bei priimti iš kitų šalių atvykstančius žmones į vietinę bendruomenę.

Nepraleiskite informacijos skelbiamos mūsų puslapyje bei Facebook profilyje!!! 🙂

Iniciatyvos Kaunui