Kas yra Žemaitija?

Vyko: 2017 kovo 25 - balandžio 08 d.

Lietuva – šalis, kuri kupina siurprizų ir vienas iš jų gali Jus sugluminti – kas ta Žemaitija? 🙂

Jeigu paieškotumėte Vikipedijoje, Žemaitija yra viena iš penkių Lietuvos etnografinių regionų. Ji yra šiaurės vakarų Lietuvoje. Žemaitija mena ilgą ir atskirą kultūrinę istoriją, kuri paaiškina Žemaičių tarmės egzistavimą.

Bet viskas tik žodžiai… Būtent dėl šios priežasties mes Jus kviečiame aplankyti dar neatrastas Žemaitijos vietas!

Šios kelionės metu Jūs aplankysite objektą, kuris susijęs su tamsia ir slapta Lietuvos atomine istorija – tai Plokštinės raketų bazė. Turėsite galimybę pamatyti, kaip arti buvo Sovietų atominis ginklas ir kaip viskas laimingai pasibaigė. Keliaudami šioje naujai renovuotoje bazėje kartu su gidu sužinosite, koks vis dėl to gyvenimas virė šioje slaptoje vietoje.

Bet čia dar ne viskas 😉 Pamatę tamsiąją mūsų istorijos pusę, toliau keliausime pasimėgauti kur kas smagesne ir malonesne vieta – tradicine lietuviška pirtimi!

Pirtyje Jūs sužinosite tikrąsias tradicijas ir būdus, kaip lietuviai mėgaujasi pirtimi. Iš profesionalių pirties ekspertų sužinosite, kas yra “pirmo garo ritualas” ir kaip tinkamai kūnui naudoti druską ir žoleles. Galiausiai Jūs išmoksite vantos naudojimo paslapčių mėgaujantis eteriniais aliejais. Po šios pramogos, kiekvienas galės paragauti arbatos ir aplankyti šalia esantį mišką, kur aplankysime keturių gamtos elementų akmenų labirintą ir magišką ąžuolą.

Pagrindinė informacija:

>> Plokštinės raketų bazėje ekskursija su gidu užtruks apie 2 valandas.
>> Tradicinės lietuviškos pirties programa truks apie 3 valandas.
>> Pirties programoje galėsite mėgautis lietuviškomis vantomis, eteriniais aliejais bei viskuo, ko tik prireiks mėgaujantis lietuviška pirtimi. Jums tereiks pasirūpinti rankšluoščiais, šlepetėmis ir puikia nuotaika! 🙂
>> Pasibaigus pirties programai, ekskursija tęsis miške, kuris bus netoliese. Aplankysime keturių gamtos elementų akmenų labirintą ir magišką ąžuolą.
>> Kelionė užtruks visą dieną, nes turėsime nuvažiuoti apie 500 km, tiems kas iš Vilniaus, reikės nuvažiuoti dar daugiau;

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti papildomų dujokaukių už specialią kainą skirta tik kelionės dalyviams – 5 EUR!

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra dabar užsiregistravusiu kiekvieną dieną
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.03.25 Daugiau nei 8
2017.04.08 Daugiau nei 8

Nuotraukų galerija