Apie mus

Kas yra Jaunimo Laisvalaikio Tinklas?

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas (JLT) – tai organizacija, vienijanti jaunus ir energija trykštančius žmones, su tikslu organizuoti bei pasiūlyti įvairias, niekur nematytas pramogas kiekvienam aktyviam Lietuvos gyventojui ir visiems atvykusiems šalies svečiams.

Didžiausia organizacijos vertybė –  visur ir visada kartu. Kiekvienoje kelionėje, žygyje bei nuotykyje būsime kartu išgyvendami ką reiškia netikėtumai ir nauji atradimai kiekvieną kelionės minutę. Jeigu atrodo, kad gyvenimas turėtų būti judresnis, gaivesnis ir kažko trūksta, svarbiausia niekada nesustoti ir judėti į priekį, siekiant susipažinti su įvairiausiais žmonėmis bei grįžti su papilnėjusia širdimi, kupina geriausių atsiminimų.

Mūsų organizacija niekada nestovi vietoje ir juda į priekį. Mums visada reikia jaunų bei energingų komandos narių. Todėl jei tik nori pamatyti pasaulį iš įvairiausių pusių, suorganizuoti vieną ar kitą renginį, kelionę bei esi pasiryžęs netikėtumams, Jaunimo Laisvalaikio Tinklo komanda priims tave į savo šeimą.

Be visų laisvalaikio renginių ir siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę, 2016 m. Jaunimo Laisvalaikio Tinklas įgyvendino 2 projektus, kurie buvo dalinai remiami Kauno miesto savivaldybės programos – „Iniciatyvos Kaunui“!

TIKSLAI:

1. Galimybių suteikimas atrasti nepažintus Lietuvos kraštus, tolerancijos skatinimas bei tarpkultūriškumo sampratos plėtra tarp vietinės bendruomenės.
2. Skatinti pastovų augimą ir tobulėjimą, suteikiant visus reikiamus įrankius jauniems žmonėms srityse, kuriose jie jaučiausi stipriausi.
3. Stiprinti bei auginti visų į Lietuvą atvykstančių užsienio piliečių, studentų ar praktikantų integraciją į Lietuvos bendruomenę, supažindinant su vietos kultūra.

MISIJA:

Vienyti visus jaunus žmones bei suteikti jiems galimybę padėti įgyvendinti naujas laisvalaikio idėjas. Jas vėliau pateikti plačiajai visuomenei ir skatinant idėją “Įvairialypis, nematytas ir kokybiškas laisvalaikis Jaunimo akimis”. Sudaryti sąlygas siekiant skatinti užsienio piliečių, studentų ar praktikantų integraciją į Lietuvos bendruomenę, pristatant Lietuvą per laisvalaikio renginius.

VIZIJA:

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas – organizacija, vienijanti ryžtingus, jaunus ir aktyvius žmones, suteikiant jiems galimybę panaudoti turimas žinias, siekiant sukurti nematytomis kryptimis išvykas ar renginius ir taip darbo procese sukuriant dinamišką erdvę, kurioje vyksta efektyvus mokymasis, tarpkultūrinis pažinimas ir pastovus augimas.

Mūsų komanda

Tomas Tamulevičius
Direktorius
Aidas Masaitis
Plėtros vadovas
Laurita Putnaitė
Komunikacijos vadovė
Sanket Gaba
Projekto "Let's Talk" koordinatorius
Oskaras Brežinskas
Projekto "Misija: Sausi pusryčiai" koordinatorius
Diana Jasinskaitė
Projekto "Misija: Sausi pusryčiai" koordinatorė
Aivaras Nevulis
Savanoris